Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2019 21:30
The Platform Netflix
523V

The Platform na Netflix. Platforma wykupiła psychologiczny thriller

Netflix zgarnął kolejny intrygujący film. „The Platform” nie wyląduje na dużym ekranie, ale już wkrótce widzowie na niemal całym świecie otrzymają szansę zobaczenia opowieści docenionej przez krytyków.

„The Platform” był prezentowany podczas Festiwalu w Toronto, gdzie został dostrzeżony nie tylko przez krytyków. Przedstawiciele Netflixa zdecydowali się zainwestować w film, który już wkrótce będzie dostępny niemal wyłącznie na serwerach streamingowego giganta – jedynie mieszkańcy niektórych krajów Azji otrzymają szansę zobaczenia opowieści na dużym ekranie.

Za tytuł odpowiada Galder Gaztelu-Urrutia – hiszpański reżyser, scenarzysta i producent nie miał jeszcze okazji osiągnąć wielkich, międzynarodowych sukcesów, ale najwidoczniej jego najnowsza propozycja w odpowiedni sposób zaintrygowała Netflix i teraz korporacja może szykować się na premierę.

Słowo „zaintrygowała” nie pada tutaj bez przyczyny, ponieważ „The Platform” to psychologiczny thriller, który zaprasza widzów do przerażającej rzeczywistości – więźniowie znajdują się w pionowych blokach i z górnych pięter otrzymują pożywienie... Osoby z niższych kondygnacji mogą jedynie liczyć na niedojedzone resztki.

Twórcy udało się podobno przygotować kilka świetnych scen, które dobrze prezentują scenariusz napisany przez Davida Desoli i Pedro Rivero.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/news/toronto-netflix-nabs-platform-dystopian-thriller-1238657

Tagi: netflix The Platform trailer zwiastun

Nie przegap