Iza Łęcka Iza Łęcka 11.09.2019 11:03
Civilization 6 z Battle Royale
605V

Civilization 6 z Battle Royale. Twórcy pokazali tryb Red Death

Nawet marka Sid Meier's Civilization doczekała się trybu Battle Royale. Firaxis Games opublikowało zwiastun trybu Red Death, który umożliwi graczom dynamiczną rywalizację na wielkich mapach.

Sid Meier's Civilization VI zadebiutowało na komputerach osobistych w 2016 roku. Tytuł został rozszerzony o dwa duże dodatki, jednakże deweloperzy wciąż nie zakończyli prac nad rozwojem produkcji.

Nawet Firaxis Games zdecydowało się skorzystać z popularności rywalizacji Battle Royale. W tym wypadku jednak nie możemy liczyć na 100 osobowe pojedynki. Civilization 6 Red Death pozwala uczestniczyć w starciach dla maksymalnie 12 graczy – tutaj już nie ma czasu na budowanie cywilizacji, podczas rozgrywki otrzymujemy dostęp do postapokaliptycznej frakcji jednostek, której zadaniem jest odkrywanie mapy, szukanie współtowarzyszy broni i walka z napotkanymi przeciwnikami. Deweloperzy podchodzą do tematu Battle Royale bardzo płynnie i pozwalają zmniejszać liczbę uczestników morderczej walki, a nawet umożliwiają włączenie mniejszych map.

Civilization 6 Red Death jest dostępne za darmo w ramach wrześniowej aktualizacji – dodatek jest dostępny wyłącznie na PC.

Więcej o serii Civilization przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://www.pcgamer.com/civilization-6-is-getting-a-battle-royale-mode-called-red-death/

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI

Nie przegap