Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 15:18
Breaking Bad Jessie
1404V

Breaking Bad na Netflix. Platforma zachęca do serialu przed premierą filmu

Netflix przypomina światu o serialu „Breaking Bad”. Na serwerach platformy znajdują się wszystkie odcinki, które przygotują zainteresowanych na nadciągający film. Zobaczcie materiał podsumowujący historię.

„Breaking Bad” to jedna z najciekawszych propozycji dostępnych na Netflixie. Platforma oferuje wszystkie odcinki serialu i nie jest to raczej przypadek – to właśnie ta korpo`racja wykupiła „El Camino: Film „Breaking Bad”, czyli kontynuację znanych wydarzeń.

Twórcy nie postawili na kolejny sezon podzielony na odcinki, a postanowili opowiedzieć wydarzenia w formie filmu. Głównym bohaterem został oczywiście Jesse Pinkman, na którego losach został skupiony nowy zwiastun.

Platforma zachęca do wszystkich epizodów, które przygotują widzów na 11 października – właśnie w tym dniu odbędzie się premiera wspomnianej historii. Na dodatkowe szczegóły z konkretnym zwiastunem musimy jeszcze zaczekać, ale nawet poniższy trailer to dobre podsumowanie wydarzeń, które powinno zachęcić widzów do nowej przygody.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: Netflix

Tagi: breaking bad netlix zwiastun