Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 18:23
Apple Special Event
883V

Apple Special Event. Oglądajcie z nami prezentację iPhone'a 11

Już dzisiaj odbędzie się wielkie wydarzenie Apple. Na konferencji zobaczymy nowe urządzenia korporacji, ale specjalne miejsce powinny otrzymać również gry. Zamierzacie oglądać Apple Special Event? Zapraszamy w nasze skromne progi.

O godzinie 19:00 rozpocznie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla entuzjastów marki Apple w 2019 roku. Korporacja w końcu przedstawi szerokiej publiczności nowe urządzenia i tym samym zakończy się wielomiesięczny maraton przecieków oraz domysłów.

Apple Special Event – jak oglądać?

Apple otwiera się na nowych klientów i pierwszy raz w historii Apple Special Event będzie transmitowany na YouTube. Korporacja pokaże swoje produkty w niecodziennym miejscu, ale nie jest to podobno przypadek – firma chce mieć pewność, że każdy zobaczy dzisiejsze nowości.

Apple Special Event będzie także transmitowane przez stronę internetową Apple – ale w tym wypadku live-stream zobaczą posiadacze iPadów, iPhone'ów i iPodów Touch z systemem iOS 10 lub nowszym oraz Maców z systemem macOS w wersji co najmniej 10.12. Dodatkowo jeśli posiadacie w domu sprzęt z Windows 10 na pokładzie, to możecie skorzystać z przeglądarki Edge, by otrzymać dostęp do wydarzenia.

Standardowo relację zobaczycie także na Apple TV (druga i trzecia generacja z systemem przynajmniej 6.2) oraz na Apple TV z tvOS.

Apple Special Event – co dzisiaj zobaczymy?

Pewniakiem konferencji Apple jest iPhone 11 – urządzenie w trzech wersjach nie zrewolucjonizuje rynku swoim wyglądem, ale na plecach mają pojawić się aż trzy aparaty. Firma stawia na ładowanie indukcyjne, większą baterię, potężny procesor, czy też nowy silnik wibracji.

Informatorzy wspominają także o nowym MackBooku Pro (16-calowy) z mniejszą ramką i dopracowaną klawiaturą, kolejnych iPadach (tańszy model z 10,2-cala oraz iPad Pro z trzema aparatami), odświeżonym Apple TV (nowy procesor, wsparcie HDMI 2.1), a nawet podobno możemy liczyć na prezentację wokółusznych słuchawek.

Na wydarzeniu nie zabraknie także informacji o usługach – powinniśmy usłyszeć o Apple TV+ oraz Apple Arcade.

Apple Special Event – oglądajcie razem z PPE.pl

Jesteście ciekawi nowości przygotowanych przez Apple? Zapraszamy do wspólnego śledzenia relacji. Nasza redakcja zbierze najważniejsze informacje i przedstawi je w zgrabnym podsumowaniu.

Tagi: apple apple tv ipad iPhone 11 MackBook

Nie przegap