Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.09.2019 15:40
eFootball PES 2020 na zwiastunie z Ronaldinho
1051V

eFootball PES 2020. Ronaldinho w nowym zwiastunie

Najnowsza część cyklu gier o piłce nożnej od Konami zadebiutuje już w nadchodzącym tygodniu. Z tej okazji do Sieci trafił kolejny zwiastun z Ronaldinho w roli głównej!

Premiera eFootball PES 2020 jest już coraz bliżej. Za dwa dni wszyscy będziemy mogli spróbować swoich sił w najnowszej grze traktującej o piłce nożnej od Konami. Sami twórcy zapowiadają na ten rok całkiem sporo zmian, które prezentują nam na ciekawych zwiastunach. 

Najnowszy, który trafił do Internetu ledwie trzy dni przed premierą, nie przynosi nam informacji o większych innowacjach. W dużej mierze niesie ze sobą głównie walor reklamowy, który jest całkiem wysoki za sprawą piłkarza w nim występującego. Mowa oczywiście o niezwykle popularnym Ronaldinho, który rozkochał w piłce nożnej pokolenie lat 90.

Brazylijski zawodnik zaprezentował na zwiastunie strój, który jest owocem współpracy Konami, Nike Football oraz marki samego piłkarza - 10R. Specjalny trykot dostępny będzie w grze dla wszystkich, którzy zdecydują się nabyć  eFootball PES 2020 w wersji Legend Edition. 

Rzućcie okiem, jak prezentuje się dawna ikona futbolu w rzeczonym stroju:

Więcej o grze:

Źródło: YouTube

Tagi: eFootball PES 2020 konami PES Productions

Nie przegap