Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2019 12:33
uragum art
514V

Kool2Play szykuje 3 gry. Studio wkrótce zadebiutuje na New Connect

Kool2Play zapowiedziało przygotowanie trzech produkcji, które w kolejnych miesiącach zadebiutują na rynku. Studio zaoferuje zróżnicowane gry i jednocześnie zawędruje na Giełdę Papierów Wartościowych.

Kool2Play to firma zajmująca się produkcją i wydawaniem gier. Deweloperzy przygotowują zróżnicowane tytuły, które mają zainteresować wielu graczy – wśród najnowszych zapowiedzi znalazło się top down shooter Uragun, action adventure City of Minds i strategia o nazwie kodowej Odbudowa.

Na początek gracze zapoznają się z Uragun, którego głównym projektantem został Jacek Wesołowski, współtwórca takich gier, jak Bulletstorm czy Hard. Tak tytuł zapowiedział Michał Marzęcki, szef studia:

„Uragun to hardcore top down shooter, który najprościej można sklasyfikować takimi określeniami jak: szybka akcja z elementami taktyki okraszona wspaniałymi efektami audio-wideo, walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć, a do tego fantastycznie zaprojektowane poziomy oparte o prawdziwe mapy i budynki światowych metropolii,między innymi Nowego Jorku, Londynu, Barcelony, Moskwy, Berlina i Warszawy. Uragun da przede wszystkim wielka radość niszczenia hord bezwzględnych maszyn i wspaniałe uczucie panowania nad potężnym, niosącym spustoszenie mechem. Wychodzimy z założenia, że może i nie mamy szans z AI w starciu na szybkość analizy danych, ale przecież zawsze możemy użyć brutalnej siły do jej likwidacji.”

Pierwotnie planowano premierę Uragun w programie Wczesnego Dostępu na październik, ale Kool2Play zmieniło założenia – firma wiedząc, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz, chce zapewnić „maksymalnie dopracowany produkt”, który następnie będzie rozwijany ze społecznością. W konsekwencji Uragun w 2020 roku zawędruje na PC (Steam), Nintendo Switcha, Xboksa oraz PlayStation.

W październiku otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące dwóch pozostałych projektów. City of Minds zapewni dystopijną wizję przyszłości, w której ludzie zajmują się wyłącznie pracą i konsumpcją treści kreowanej przez influencerów, natomiast Odbudowa (kodowa nazwa) to nowatorskie podejście do konwencji city builderów z elementami kierowania pojedynczymi mieszkańcami.

Kool2Play potwierdziło także, że w na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2020 roku jest planowany debiut na New Connect.

Poniżej oraz w galerii zobaczycie screeny z Uragun.

Urugam screen 1

Urugam screen 2

Warto sprawdzić na naszym portalu:

Tagi: City of Minds Kool2Play uragun