Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 15:50
No More Heroes III w połowie drogi
414V

No More Heroes 3. Gra jest już na półmetku tworzenia

Suda 51 przekazał ostatnio świetną informację dla fanów jego gier. Nadchodząca kontynuacja No More Heroes jest gotowa w 50 procentach!

Cykl gier No More Heroes musi mierzyć się dziś z pewnego rodzaju kultem. Gdy na początku roku na rynek trafił spin-off, Travis Strikes Again: No More Heroes, to nawet pomimo wysokiego poziomu, jaki zapewniła, fani nie kryli zawodu. Wszyscy oczekiwali pełnej kontynuacji serii. 

Dziś wiemy już, że No More Heroes III jest obecnie w fazie produkcji. Suda 51, główny twórca rzeczonego cyklu gier, udzielił bardzo ciekawego wywiadu dla GameXplain. Zdradził tam wiele szczegółów z nadchodzącej produkcji. Najważniejszą informacją była bez wątpienia ta, o tym, iż gra jest już w połowie drogi do zakończenia procesu tworzenia

Jeśli wciąż mało Wam świetnych wiadomości, to należy dodać, iż twórca pokreślił, że studio pracuje nad możliwością przeniesienia dwóch poprzednich odsłon serii na nowe systemy! Suda wspominał już o tym wcześniej, ale bardziej w formie marzeń, teraz zostało to w pełni potwierdzone! 

Cały wywiad z charakterystycznym twórcą możecie zobaczyć poniżej, ale zaparzcie sobie dobrą kawę, bo trwa on aż 20 minut:

Więcej o serii No More Heroes:

Źródło: https://gamingbolt.com/no-more-heroes-3-is-roughly-50-done-ports-of-first-two-games-still-being-discussed-says-suda-51

Tagi: Grasshopper Manufacture marvelous No More Heroes III