Iza Łęcka Iza Łęcka 30.08.2019 07:02
Terminator: Dark Fate
2640V

Terminator: Dark Fate na efektownym zwiastunie. Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger w akcji

Od kilku dni czekaliśmy na nowy zwiastun „Terminator: Dark Fate”. Paramount Pictures publikowało zajawkę za zajawką, ale w końcu otrzymaliśmy pełny zwiastun nowej historii. Jest to zdecydowanie najlepszy materiał z nowego Terminatora, gdyż w końcu otrzymujemy konkretne informacje o fabule.

8 listopada odbędzie się polska premiera „Terminator: Dark Fate”. Jest to najnowsza produkcja Tima Millera, czyli autora „Deadpoola”. Reżyser otrzymał pełne wsparcie Jamesa Camerona, który po odzyskaniu praw do tworzenia filmów z uniwersum szukał odpowiedniego kandydata na rozwój historii. Twórcy wymazują z pamięci fanów ostatnie niepowodzenia, a „Dark Fate” jest kontynuacją filmu „Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku. Co z ostatnimi filmami i serialami? Części III–V, Bunt maszyn, Ocalenie, Genisys wyleciały do kosza, bo nie zostały namaszczone przez Camerona.

„Terminator: Dark Fate” wprowadza spory powiew świeżości do tego skostniałego uniwersum, bo choć na ekranie zobaczymy Lindę Hamilton (Sarah Connor) oraz Arnolda Schwarzeneggera (T-800), to twórcy oferują kilka nowych i podobno wyraźnych charakterów. Na ekranie zobaczymy między innymi: Mackenzie Davis („Blade Runner 2049”), Gabriela Lunę (agenci „SHIELD”), Diego Bonetę („Pretty Little Liars”) i Natalie Reyes.

Paramount Pictures najwidoczniej wsłuchało się w narzekania fanów, bo po pierwszym, bardzo nudnym zwiastunie, otrzymaliśmy kilka ładnych scen. Jest to także dobre wprowadzenie w wydarzenia.

Czekacie?

Polecamy również na naszym serwisie:

Tagi: Arnold Schwarzenegger linda hamilton terminator Terminator: Dark Fate trailer zwiastun

Nie przegap