Tytus Stobiński Tytus Stobiński 28.08.2019 12:12
Bard's Tale IV
596V

The Bard's Tale 4: Director's Cut Edition dostępne. Twórcy udostępniają nową wersję z mnóstwem poprawek

Wydane przed rokiem The Bard’s Tale IV: Barrows Deep spotkało się z mieszanym odbiorem, a wielu graczy i recenzentów było pewnych, że zespół na którym czuwa Brian Fargo stać na więcej.

Developer jednak nie próżnował i już dziś zagrać możemy w The Bard's Tale IV: Director's Cut. Wersja reżyserska posiada szereg nowych usprawnień i naniesionych poprawek. Możemy między innymi zwiedzić zupełnie nowe tereny Royal Necropolis of Haernhold, zapisać grę w każdym miejscu, a sam system kreacji postaci został znacznie rozbudowany w porównaniu z tym, co pojawiło się w pierwotnym wydaniu gry.

Poprawiono także techniczną warstwę produkcji, a na tych, którym za mało wyzwań, czeka tzw. tryb Legacy. Jeżeli zakupiliście wcześniejThe Bard’s Tale IV: Barrows Deep, to mam dla Was dobrą wiadomość. Cała ogromna aktualizacja jest dostępna zupełnie za darmo. Jeśli natomiast nie znaleźliście dotychczas powodu by to uczynić, to nowa edycja jest dostępna na platformie GOG w cenie 179 złotych. Edycja na Xboksa One jest do kupienia za 169 zł, ale grę możecie również dorwać poprzez Xbox Game Pass.

A poniżej macie świeży zwiastun produkcji.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: Deep Silver inxile entertainment The Bard's Tale IV: Director's Cut