Iza Łęcka Iza Łęcka 26.08.2019 09:22
PlayStation Classic
9883V

PlayStation Classic za 89,99 zł w wybranych sklepach

Mała konsola Sony trafiła do kolejnej promocji. Gracze mogą już za mniej niż 90 zł kupić PlayStation Classic. Urządzenie trafiło do nowej promocji w wybranych sklepach.

Retro konsola Sony trafiła na rynek w ubiegłym roku. Japończycy nie mogą mówić o wielkim sukcesie PlayStation Classic, a najlepszym dowodem tych słów są coraz to bardziej interesujące i korzystne promocje. Dzięki najnowszej kupicie urządzenie za 89,99 zł. Jest jednak mały haczyk.

Ofertę przygotował MediaExpert, który nie pozwala zamówić sprzętu do domu. Klienci muszą wskoczyć na witrynę, wpisać miasto i spojrzeć na dostępność konsoli. Z własnego doświadczaniem wiem, że można wyrwać Classica nawet w dwóch opcjach: nówka lub „towar może być na ekspozycji”. Nawet w tym drugim wypadku warto zainteresować się sprzętem, bo często takie maszyny leżą za szkłem – sprzedawcy raczej w tym wypadku nie dają pomacać plastiku.

Jeśli już wyłowicie dobrą ofertę, zamawiacie i później zapoznajecie się z kilkoma klasykami z ery Szaraka. W pudełku znajdziecie pełny komplet:

  • PlayStation Classic z zainstalowanymi grami
  • 2 kontrolery
  • Kabel USB
  • Kabel HDMI
  • Instrukcja obsługi w języku polskim

Co sądzicie o takiej ofercie – warto? PS. Zapisując się do newslettera obniżycie kwotę o dodatkowe 10 zł.

PlayStation Classic cena promocja

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-sony-playstation-classic-za-8999-zl-w-mediaexpert-odbior-w-wybranych-sklepach/

Tagi: playstation classic promocja Sony