Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 18:00
Czarna Pantera 2 premiera
1534V

Czarna Pantera 2. Poznaliśmy datę premiery

Podczas D23 miało miejsce całe mnóstwo bardzo głośnych zapowiedzi. Do takich bez dwóch zdań możemy zaliczyć ogłoszenie daty premiery Czarnej Pantery 2!

Pierwsza część Czarnej Pantery pojawiła się na dużych ekranach zaledwie rok temu. I choć wśród społeczności można było trafić na skrajnie różne opinie, to krytycy bardzo mocno docenili tę ekranizację z Marvel Cinematic Universe. Nie może więc dziwić to, iż dało się słyszeć głosy niezadowolenia po tym, jak przy okazji zapowiedzi filmów z fazy czwartek, nie wspomniano o sequelu. 

Co się jednak odwlecze, to nie uciecze! Jeszcze wczoraj wieczorem, podczas D23 Expo potwierdzono datę premiery wyczekiwanego filmu z Czarną Panterą w roli głównej! Druga część "Black Panther" trafi do kin 6 maja 2022 roku! Informację prosto z wydarzenia przekazał na Twitterze oficjalny profil Marvel Studios.

Co więcej, potwierdzono także to, co było wiadome od dawna - reżyserem "Czarnej Pantery 2" będzie Tyan Coogler, który odpowiadał także za pierwszą część. Wygląda więc na to, że poziom filmu spodobał się także wyżej postawionym członkom Marvel Cinematic Universe.

Źródło: Twitter

Tagi: black panther Czarna Pantera 2 Marvel Cinematic Universe

Nie przegap