Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 17:38
Gran Turismo Sport DLC
1465V

Gran Turismo Sport otrzyma kolejne bryki. Twórcy szykują się do ważnego ogłoszenia

Gran Turismo Sport jest wciąż rozwijane. Polyphony Digital opracowuje właśnie kolejne rozszerzenie, które pozwoli graczom zapoznać się z nowymi samochodami. Jest to jednak dopiero początek pozytywnych informacji – poznajcie ważne wieści dla fanów GT.

Uniwersum Gran Turismo wciąż się rozwija. Polyphony Digital pracuje już nad Gran Turismo dla nowej generacji, a jednocześnie deweloperzy rozwijają rozszerzenia do Gran Turismo Sport. Kazunori Yamauchi potwierdził nadejście nowego DLC – w przyszłym tygodniu otrzymamy dostęp do pięciu samochodów:

Według fanów, mamy szykować się na Hondę S2000 oraz Mitsubishi GTO, ale na pełną prezentację wozów musimy jeszcze zaczekać. To nie koniec atrakcji, ponieważ twórcy zasugerowali społeczności nadejście nowego toru – Circuit de Spa-Francorchamps:

W dniach 24-25 sierpnia startuje New York World Tour 2019, czyli kolejny przystanek certyfikowanych mistrzostw Gran Turismo. Sympatycy mogą liczyć na zaciętą rywalizację, a ponadto – prezentację dużego DLC. W swoim czasie mówiło się, że to właśnie na tym wydarzeniu zostanie pokazana finalna aktualizacja, która wprowadzi do gry porządne warunki pogodowe.

Studio zapowiedziało także, że podczas imprezy w Nowym Jorku zostanie ogłoszony ważny partner Gran Turismo. Na wydarzeniu pojawi się „specjalny gość”, który potwierdzi ekscytującą współpracę.

Na szczegóły musimy zaczekać, ale miłośnicy GT powinni zacierać rączki – to będzie dobry weekend.

Dominik, dzięki za trzymanie ręki na pulsie!

Warto spojrzeć:

Tagi: Gran Turismo Sport Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment

Nie przegap