Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.08.2019 14:25
The Legend of Zelda: Link's Awakening
937V

The Legend of Zelda: Link's Awakening na długim i świeżym gameplayu prosto z Gamescom 2019

Podczas Gamescom 2019 mogliśmy zapoznać się z tym, jak prezentuje się odświeżona wersja The Legend of Zelda: Link's Awakening - klasyka wydanego grubo ponad 20 lat temu.

Pierwotna wersja The Legend of Zelda: Link's Awakening ukazała się na Game Boyu w 1993 roku i zmieniała miejsce akcji gry na tajemniczą wyspę Koholint. Naszym głównym celem jest wydostanie się z niej, a by tego dokonać musimy zdobyć osiem magicznych instrumentów.

Choć remake prezentuje oczywiście znacznie ładniejszą oprawę wizualną, to sama mechanika nie otrzymała radykalnych zmian i jest klasyczną grą przygodową z widokiem top down. Poprawiono jednak sterowanie, a twórcy zdecydowali się także na dodanie edytora poziomów, który pozwala tworzyć nam własne lochy za sprawą zdobywanych w trakcie gry elementów.

Na tegorocznej edycji targów Gamescom otrzymaliśmy aż 30 minut świeżego zapisu rozgrywki z tytułu, którym wszyscy fani powinni się zainteresować. Całość wygląda bardzo kolorowo i bajkowo, a wszyscy Ci, którzy gustują w przygodach dzielnego Linka powinni być zadowoleni.

Warto również przeczytać na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2019/08/22/zelda-links-awakening-gameplay-new-footage-gamescom/

Tagi: Grezzo Co. Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening

Nie przegap