Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.08.2019 15:42
Those Who Remain na banerze
886V

Those Who Remain. Nadchodzący horror z nowym zwiastunem

Those Who Remain zmieniło właśnie wydawcę, ale nie wpłynęło to na tempo rozwoju gry. Dla udowodnienia twórcy zamieścili w Internecie nowy zwiastun produkcji.

Pierwsze informacje o psychologicznym horrorze od Camel 101 dostaliśmy jeszcze w zeszłym roku. Gra wygląda obiecująco, chociaż przeszła bez większego echa. Teraz, przy okazji nawiązania partnerstwa z Wired Productions, wygląda na to, iż twórcy zachcą pokazać grę szerszej publiczności! 

Dobrym krokiem, bez wątpienia, jest przywiezienie swojej produkcji na tegoroczny Gamescom. Aby jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie, autorzy gry zamieścili krótki zwiastun, który świetnie oddaje obiecywany klimat.

Akcja Those Who Remain od studia Camel 101 odbywa się w małym miasteczku, Dormont, gdzie po upojnej nocy pojawia się nasz bohater. Miasteczko, które ma być tylko szybkim stopem przed powrotem do domu, okazuje się skrywać straszne sekrety. Projekt czerpie całymi garściami z dorobku strasznych gier. Gra inspirowana jest pierwszoosobowymi tytułami, jak P.T.  oraz zagadkowymi, psychologicznymi tematami, jak w Silent Hill.

Tytuł pojawi się "już wkrótce" na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One oraz PC!

Źródło: https://www.dualshockers.com/those-who-remain-gamescom-trailer/

Tagi: Camel 101 Those Who Remain Wired Productions