Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.08.2019 18:41
Sony Marvel TV Series z projektami aktorskimi
846V

Twórca Into the Spider-Verse zapowiada, że wśród seriali Marvela od Sony znajdą się produkcje aktorskie

Chris Miller, producent znakomitego Into The Spider-Verse, zapowiedział, że seriale Marvela od Sony, za które jest odpowiedzialny, będą także produkcjami live-action!

W maju bieżącego roku w Internecie pojawiły się informacje o zatrudnieniu w Sony Pictures TV dwóch znakomitych filmowców - Chrisa Millera oraz Phila Lorda. Obaj panowie odpowiadali za stworzenie animowanego "Spider-Man: Into the Spider-Verse", który przyjął się bardzo dobrze. 

Reżyserzy mieliby odpowiadać za tworzenie seriali na licencji Marvela, oczywiście pod banderą Sony. Wygląda jednak na to, że przez wzgląd na sukces Venoma, niektóre z nich będą produkcjami aktorskimi! Wiadomość ta jest o tyle zaskakująca, iż początkowo spekulowało się o tworzeniu wyłącznie serii animowanych. 

Dobrą informację przekazał sam Chris Miller w krótkiej rozmowie z Television Critics Association. Zdradził, że plany są całkiem spektakularne: 

Pracujemy nad serialami live-action dla Sony z użyciem postaci Marvela, których jest około 900. Zastanawiamy się, jak opracować seriale tak, aby każdy z nich był wyjątkowym doświadczeniem, a jednocześnie spajał się z innymi.

Choć krążą plotki na temat wielu projektów, jak na przykład serialowy spin-off wspomnianego wcześniej "Into the Spider-Verse", to sam Miller nie zamierzał zdradzić czegokolwiek. Informacje są więc na ten moment zaledwie szczątkowo, a na jakiekolwiek konkrety przyjdzie nam pewnie jeszcze nieco poczekać. 

Źródło: https://screenrant.com/spider-verse-sony-marvel-tv-shows-live-action/

Tagi: Chris Miller Marvel TV Series Phil Lord Sony