Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 15:55
Zero Sum Future
474V

Zero Sum Future pozwoli poznać ciemną stronę kosmosu. Poznajcie sieciowy city builder

Walka o planety rozpocznie się już wkrótce. Gra Plungerhorse Studios trafiła już do Wczesnego Dostępu, więc pierwsi śmiałkowie rozpoczną poznawanie ciemnej strony kosmosu. Poznajcie Zero Sum Future, który ożywi tematykę city builderów.

Zero Sum Future to city builder od małego Plungerhorse Studios. Twórcy umiejscowili swoją produkcję w 2150 roku i zaproszą śmiałków do odkrywania kolejnych planet oraz rywalizacji z innymi eksploratorami.

W 2150 roku bez najmniejszego problemu wszyscy zainteresowani mogą uczestniczyć w podróżach międzygwiezdnych, więc rozpoczął się czas podbijania nowych światów. Niestety, takie przyjemności nie należą do najtańszych, więc odkrywcy zgłosili się do korporacji, by te finansowały wielkie wyprawy.

Produkcja pozwala stworzyć ekonomiczną potęgę z małej kolonii. Na początku zabawy badacz wyląduje na planecie i rozpocznie tworzenie najróżniejszych budynków. Pierwsze chwile w nowym świecie to walka o przetrwanie, jednak po chwili każdy śmiałek rozpocznie wydobywanie surowców i kreowanie cennych towarów. Sytuacja jest interesująca, bo Plungerhorse Studios stawia nie tylko na singlistów, a zaprasza do gry sympatyków sieciowych starć.

„Przeciwników oszukujesz używając szerokiej gamy Nielegalnych Budynków. Przejmij nieruchomości, zmonopolizuj konsumentów planety, zrób kolonistom pranie mózgu lub ukradnij dostawy towarów. To tylko kilka opcji, które mogą pokrzyżować szyki wrogowi. Ale uważaj, bo może on zbadać twoją nielegalną działalność!”

Ferruh Ali Senan z Plungerhorse Studios, zapowiedział grę następującymi słowami:

"Zero Sum Future to zupełnie nowy rodzaj city buildera i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, po jakie środki sięgną fani gatunku, by rozbić konkurencję i zostać na szczycie. "

Tak prezentują się najważniejsze cechy Zero Sum Future:

  • Twoja planeta, twój świat - zarządzaj swoją kolonią, aby przetrwać
  • Kosmiczny city builder - wznoś różne budynki i gromadź zasoby
  • Bądź sprytniejszy od rywali - użyj nielegalnych konstrukcji, aby oszukać swoich wrogów
  • Gra dostępna we Wczesnym Dostępie na Steamie: Single-player (Tutorial, Solo, vs. AI), Multiplayer, edytor map
  • Już niedługo: Multiplayer rankingowy, Custom Games, wyzwania dla jednego gracza, kampania dla jednego gracza

Zero Sum Future jest dostępne w programie Wczesnego Dostępu.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Plungerhorse Studios zapowiedź Zero Sum Future