Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 15:36
LEGO Przyjaciele
2901V

LEGO Przyjaciele wkrótce trafią do sprzedaży. Znamy cenę zestawu z kawiarnią Central Perk

LEGO w końcu zaprezentowało pełny zestaw LEGO Przyjaciele. Fani serialu mogą szykować pieniądze na zestaw prezentujący kawiarnię Central Perk. Twórcy zadbali o drobne detale i pozwolą zebrać wszystkich bohaterów.

„Przyjaciele” to kultowy serial, który nadal wywołuje sporo emocji. Aktualnie wszystkie odcinki możemy oglądać na platformie Netflix, ale warto pamiętać, że HBO Max zapewniło sobie ekskluzywność i od przyszłego roku to usługa WarnerMedia będzie jedynym sVOD, który zapewni nam znane historie.

LEGO postanowiło upamiętnić serial i przygotowano nostalgiczny zestaw kolekcjonerski LEGO Ideas z odtworzoną kawiarnią Central Perk. Pudełko zawierające 1070 elementów zostało wycenione na 319,99 zł – klienci zamówią swoje egzemplarze już 1 września.

W zestawie konstrukcyjnym z kawiarnią CENTRAL PERK znajdziesz kultową strefę wypoczynkową z sofą, fotelem, dwoma krzesłami i stołem, strefę obsługi z ekspresem z klocków, ladą, kasą, słojem z dwoma ciasteczkami, tablicą z menu oraz innymi realistycznymi detalami, scenę do występów muzycznych z sofą, dodatkowymi fotelami i stolikiem, trzy filary w kolorze, który będzie dostępny dopiero od września 2019 r., stojak z dwoma parasolami, okno z logo „CENTRAL PERK”, drzwi wejściowe oraz dwie zbudowane z klocków lampy studyjne z przezroczystymi elementami światła.

Zestaw zawiera siedem nowych minifigurek: Rossa Gellera, Rachel Green, Chandlera Binga, Monikę Geller, Joeya Tribbianiego, Phoebe Buffay i Gunthera. Poznaliśmy także wymiary propozycji: ok. 11 cm wysokości, 29 cm szerokości i 22 cm głębokości

LEGO Przyjaciele zestaw 1

LEGO Przyjaciele zestaw 3

LEGO Przyjaciele zestaw 2

Polecamy:

Źródło: LEGO

Tagi: lego lego przyjaciele przyjaciele serial

Nie przegap