Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2019 15:24
The Outer Worlds bohaterka
1376V

The Outer Worlds duchowym następcą Fallouta? Gameplay w 4K zachwyci fanów gatunku

Obsidian Entertainment szykuje perłę dla sympatyków gatunku RPG. W Sieci właśnie wylądowała tona rozgrywki z The Outer Worlds i gameplay trafi w serca wszystkich miłośników serii Fallout. W październiku będziemy odkrywać planety.

Obsidian Entertainment jeszcze przed dołączeniem do rodziny Microsoftu zapowiedziało prace nad The Outer Worlds. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, PC oraz Nintendo Switcha, ale w październiku trafi tylko na trzy pierwsze platformy. Posiadacze hybrydowej konsoli Big N muszą uzbroić się w odrobinę cierpliwości.

Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na The Outer Worlds i produkcja może zachwycić fanów gatunku. Nad tytułem czuwają Tim Cain oraz Leonard Boyarsky, twórcy serii Fallout i w Sieci można znaleźć sporo opinii, według których Obsidian Entertainment nie zawiedzie oddanych sympatyków uniwersum Bethesdy.

W The Outer Worlds zachwycają wszystkie elementy RPG. Twórcy podobno wrzucają śmiałków do niezwykle ciekawego świata, który naprawdę chce się odkrywać, a co najważniejsze – każdy może to robić na swój własny sposób. Zadania są bardzo nieliniowe, tytuł zachęca do kombinowania i zabawy, a jednocześnie zespół zajął się przygotowaniem systemu, który rozbudowuje wydarzenia i pozwala uczestniczyć w coraz to ciekawszej fabule.

Autorzy nie ukrywają, że czerpią garściami z Falloutów, jednak nie tych „klasycznych”, a podobno podczas kreowania gry chętnie patrzą w stronę Fallout New Vegas – jest to podobno namacalne i nie są to tylko słowa.

Więcej o The Outer Worlds: 

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds