Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 19:13
Little Monsters
587V

Little Monsters na zwiastunie. Zombie, dzieciaki i Lupita Nyong’o

Na rynku nie brakuje horrorów zmieszanych z komedią i „Little Monsters” jest kolejnym przykładem takiej produkcji. W tytule wystąpi Lupita Nyong’o, która zmierzy się z armią zombie i postara się uratować grupę dzieci.

W styczniu na Sundance Film Festival odbyła się premiera „Little Monsters”. Film został doceniony przez krytyków i w końcu możemy potwierdzić datę wrzucenia opowieści na wielki ekran – 15 listopada odbędzie się kinowy debiut.

„Little Monsters” przedstawia dość nietypową historię – główna bohaterka (w tej roli Lupita Nyong’o, znana z „Zniewolony”, nowej trylogii Gwiezdnych wojen, „Czarnej Pantery”) opiekuje się grupą dzieciaków, która wyrusza na obóz. Na nieszczęście zgromadzonych, wybucha apokalipsa zombie i teraz zadaniem kobiety jest uratowanie swoich podopiecznych.

Film to mieszanka horroru z komedią, więc możemy spodziewać się wielu ciekawych zwrotów akcji – w zasadzie już nawet zwiastun zapowiada kilka przyjemnych akcji... Pewnie nie będzie to kino dla każdego, jednak najwidoczniej wciąż znajdują się entuzjaści takiej rozrywki, ponieważ w kinach znajduje się miejsce dla takich mixów.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Film little monsters trailer zwiastun