Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2019 22:30
Kingdom Come Deliverance
1349V

Kingdom Come: Deliverance kolejną ułatwioną grą. Easy Mode wpływa na wiele elementów produkcji

W swoim czasie sporo mówiło się o zbyt dużym poziomie trudności w Sekiro, jednak okazuje się, że dla niektórych graczy nawet za trudną produkcją jest Kingdom Come: Deliverance. Czeski RPG otrzymał Easy Mode.

Easy Mode w Kingdom Come: Deliverance nie jest oficjalną modyfikacją, jednak modder o pseudonimie Jindra1403 postanowił skorzystać z opinii graczy i znacząco ułatwić rozgrywkę.

„Easy Mode jest zbalansowany, by zapewnić graczowi łatwiejszy gameplay, nie ułatwiając rozgrywki za bardzo (jak z kodami) i nie wyłączając całkowicie niektórych funkcji gry”.

Autor podkreśla, że jego intencją było zaprezentowanie znanej zabawy, ale po prostu zdecydował się ułatwić niektóre elementy. W rezultacie z przygodą mają zapoznać się nowi gracze, których dotychczas odrzucił zbyt wysoki poziom trudności.

Easy Mode zmienia początek rozgrywki, balansuje pieniądze, wprowadza zmiany związane z psem, zmniejsza survival, ułatwia walkę, otwieranie zamków oraz kradzież. Twórca zajął się także dostosowaniem alchemii, elementów RPG czy też samego levelowania. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie modyfikacji.

Propozycja działa oczywiście wyłącznie na komputerach osobistych.

Więcej o Kingdom Come: Deliverance znajdziecie na naszej stronie: 

Źródło: https://wccftech.com/kingdom-come-deliverance-easy-mode-mod-available-now-easier-start-of-the-game-easier-combat-more-xp-slower-bleeding-more-money-more/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance Warhorse Studios