Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.07.2019 14:04
Fire Emblem: Three Houses ze świetnymi zwiastunami premierowymi
575V

Fire Emblem: Three Houses ze świetnymi zwiastunami premierowymi

Fire Emblem: Three Houses zebrało w pierwszych recenzjach fantastyczne wręcz oceny, zaś Nintendo wrzuca ostatni bieg i pędzi po nasze portfele prezentując nam swoje dzieło na aż dwóch zwiastunach premierowych.

Nintendo Switch otrzymuje hit za hitem i wciąż pokazuje, że nie tylko Sony zyskuje na tym, że wydaje mocne gry ekskluzywne. Kilka dni temu na rynku zadebiutowało Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, zaś wczoraj do sklepów wskoczyła nowa odsłona Fire Emblem.

Przez wiele lat seria tworzona przez Intelligent Systems pojawiała się wyłącznie na przenośnych konsolach Nintendo pokroju Game Boy Advance, NDS oraz 3DS, teraz zaś po raz pierwszy od 12 lat możemy zanurzyć się w tym fantastycznym świecie w wersji stacjonarnej. 

Nie ma tutaj co owijać w bawełnę - przygotowana przez Japończyków przygoda jest absolutnie fenomenalna, do czego może was oczywiście przekonać nasza recenzja Fire Emblem: Three Houses, gdzie Wojtek opisał zarówno te najlepsze jak i najsłabsze aspekty rozgrywki.

Z okazji wczorajszej premiery, Nintendo wrzuciło na swój kanał aż 2 zwiastuny premierowe, gdzie zobaczycie zalążki historii wszystkich trzech rodów, poznacie podstawowe zasady zabawy, a także posłuchacie świetnej ścieżki dźwiękowej! Zapraszamy do oglądania.

Źródło: YouTube

Tagi: Fire Emblem: Three Houses Intelligent Systems Nintendo