Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 18:03
PlayStation Xbox Nintendo
1501V

PlayStation, Xbox i Nintendo na gamescom 2019

Organizatorzy gamescomu zapowiadają atrakcje. Na tegorocznej imprezie zobaczymy producentów konsol, więc możemy liczyć na materiały z oczekiwanych produkcji. Na show pojawi się PlayStation i jest to naprawdę pozytywna wiadomość. 

Jeśli zamierzacie pojechać na tegoroczny gamescom, to na pewno nie będziecie się nudzić. Organizatorzy już teraz zapowiadają atrakcje i na wydarzeniu zobaczymy: 2K Games, Bandai Namco, Bethesdę, Capcom, Deep Silver, Electronic Arts, Google, Microsoft, Nintendo, PlayStation, Square Enix, THQ Nordic, Ubisoft oraz Wargaming.

W Kolonii na pewno zobaczymy gry od najważniejszych deweloperów – dla wielu będzie to ostatnia szansa do zaprezentowania swoich produkcji przed premierą na początku 2020 roku... A jednocześnie przed prezentacją nowej generacji.

Aktualnie szczegółowe plany dotyczące wystąpienia w Niemczech przedstawił Microsoft. Amerykanie zorganizują Inside Xbox – 19 sierpnia o godzinie 17:00 rozpocznie się show, podczas którego poznamy między innymi nowe gry zmierzające do Xbox Game Pass. Ekipa Spencera przygotuje 200 stanowisk dla graczy, na których zapoznamy się z nowościami zmierzającymi na Xboksa One.

Zamierzacie pojechać do Kolonii? Nasza ekipa jak zawsze pojawi się na gamescomie, więc możecie liczyć na serię ciekawych wiadomości oraz playtestów.

Warto sprawdzić:

Tagi: Gamescom gamescom 2019 Microsoft Nintendo playstation sony Xbox