Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 14:35
Xbox Game Pass Ultimate
2862V

Xbox Game Pass Ultimate w promocji. Wielkie zniżki na abonament

Microsoft zachęca do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Gracze mogą nabyć usługę w dwóch opcjach (na jeden lub trzy miesiące) i w obu sytuacjach zaoszczędzą sporo pieniędzy. Dzięki propozycji otrzymacie dostęp do ponad 100 świetnych gier.

Xbox Game Pass Ultimate to bardzo ciekawa propozycja dla posiadaczy Xboksów One. W ramach abonamentu użytkownicy otrzymują dostęp do Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass – standardowo usługa jest wyceniona na 54,99 zł na miesiąc lub 159,99 zł na kwartał.

Najnowsza promocja dostępna w sklepie Microsoftu pozwala znacząco obniżyć ceny obu propozycji. Gracze mogą nabyć Xbox Game Pass Ultimate nawet za 4 zł. Tak prezentują się szczegóły:

  • Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc – 4 zł
  • Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące – 54,99 zł

Jest to wyjątkowo dobra oferta, obok której trudno będzie pewnie przejść obojętnie wielu graczom. Jak wiadomo w kolejnych miesiącach zadebiutuje wiele świetnych gier, więc przyda się Xbox Live Gold, a jednocześnie możemy mieć pewność, że Microsoft wrzuci do Xbox Game Pass kilka killerów.

W sklepie Microsoftu można dostrzec ważną informację – promocja na 3-miesiące abonamentu będzie dostępna przez następne 13 dni.

Polecamy:

Tagi: promocja xbox game pass xbox game pass ultimate xbox live