Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.07.2019 08:11
Odzież PlayStation
4046V

Nowa odzież PlayStation. Klasyczna symbolika zaprezentowana przez Sony

Sony już od pewnego czasu wydaje markom odzieżowym licencje na wykorzystywanie symboli pierwszego PlayStation. Pora na kolejną dostawę takich dóbr.

Na oficjalnym, europejskim blogu PlayStation, pojawił się wpis, w którym Sony przedstawia najnowsze modele koszulek, bluz oraz damskiego stroju kąpielowego, które trafią niedługo do sklepów.

"Niedługo" znaczy w tym przypadku już 18 lipca. Nowa odzież sygnowana przez PlayStation będzie dostępna w wybranych sklepach w Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Australii. Dokładnie ciuchy kupimy poprzez sklep Hype i współpracujące firmy (niestety na blogu zabrakło informacji, o jakie dokładnie sklepy chodzi). W naszej galerii znajdziecie wszystkie przedstawione zdjęcia produktów.

"Oprócz galaktycznego, skaterskiego i wyścigowego stylu, inspirowanego pierwotną erą PlayStation, w nowej kolekcji unisex można też znaleźć tony pastelowe, z odcieniami żółci, błękitu i czerwieniu" - czytamy na blogu PlayStation.

Warto przy okazji przeczytać:

Buty Adidas - Gra o Tron

Buty Dragon Ball od Adidasa

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/07/15/get-your-first-look-at-hype-clothing-and-accessory-range-inspired-by-playstation/?fbclid=IwAR3b36O46-sjHR3851MhdtAzKtk_8B6nvI4K6V6Z9BaeWl2ssnYiaziFmZ4

Tagi: playstation psone retro sony