Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2019 07:00
Dauntless Fortune & Glory
452V

Dauntless z pierwszą aktualizacją. Twórcy zapewnią nowe bestie, wyzwania i kolejne przedmioty

Wielka aktualizacja zmierza na serwery Dauntless. W grze opartej o model biznesowy free-2-play zawitają między innymi świeżutkie wyzwania. Wojownicy zmierzą się z kolejnymi bestiami i skorzystają z nowych przedmiotów.

Dauntless kontynuuje swój wielki bieg. Gra nadal cieszy się dużym zainteresowaniem, więc deweloperzy rozpoczynają kolejny etap prac nad tytułem – teraz studio musi zapewnić stały wzrost nowej zawartości. Na dobry początek zapoznamy się z aktualizacją Fortune & Glory.

Dauntless coraz bliżej Nintendo Switcha. Gameplay prezentuje małą wersję

Fortune & Glory zadebiutuje 16 lipca – będzie to pierwsza duża aktualizacja stworzona przez Phoenix Labs. Dotychczas zespół koncentrował głównie na dopracowaniu wcześniej opublikowanej zawartości, a w końcu przyszedł czas na porządny dodatek.

Do świata Dauntless przybędzie tajemnicza Lady Luck, której pojawienie się rozpocznie systematyczne wyzwania. Gracze wezmą udział w cotygodniowych zmaganiach, podczas których zawalczą z potworami – wszystkie wyniki zostaną zapisane na Ścianie Mistrzów.

Jest o co walczyć. Za wykonane misje na normalnym poziomie trudności śmiałkowie zostaną nagrodzeni specjalną walutą (Steel Marks), którą wykorzystają w sklepie Lady Luck – w tym wypadku zaopatrzymy się w nowe mody do broni oraz inne elementy wpływające na rozgrywkę. Najbardziej doświadczeni łowcy mogą wyruszyć na trudniejsze wyzwania – za zwycięstwa czekają na nich bowiem Gilded Marks, umożliwiające zakup ekskluzywnych skórek.

W nowym sezonie zmagań na serwerach gra]Dauntless[/gra] pojawią się także dwa Hunt Passy, które pozwolą zdobyć kolejne przedmioty.

Dauntless Lady Luck

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/07/09/face-tougher-monsters-in-new-update-for-beast-battling-rpg-dauntless-out-next-week/

Tagi: Dauntless dodatek fortune & glory Phoenix Labs