Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2019 22:30
Art Desperados 3
839V

Desperados 3 potrzebuje naszej pomocy. Zwiastun zaprasza do bety

Mimimi Productions przygotowuje się do premiery kolejnej produkcji. Desperados III potrzebuje dodatkowych szlifów i twórcy zapraszają do zabawy fanów gatunku. Zainteresowani otrzymają szansę sprawdzenia gry przed premierą.

Mimimi Productions zaskoczyło fanów taktycznych skradanek zapowiadając prace nad trzecią częścią serii Desperados. Gra ma zadebiutować jeszcze w 2019 roku, więc autorzy powinni już zakończyć prace nad zawartością, by w ostatnich miesiącach skupić się na samych szlifach.

Desperados 3 na nowym zwiastunie. John Cooper na E3

To właśnie w tym miejscu deweloperzy potrzebują naszej pomocy. Mimimi Productions poszukuje oddanych sympatyków Desperadosa, którzy chętnie zapoznają się z wycinkiem tytułu. Beta ma oczywiście na celu ulepszenie gry.

Jesteście zainteresowani? To zgłaszajcie swoją chęć uczestnictwa w rozgrywce – beta odbędzie się na PC, a podczas wypełniania kwestionariusza musicie podać kilka podstawowych danych.

Na deser zobaczcie poniższy zwiastun – twórcy pokazują kilka ciekawych mechanik, dzięki którym opanowujemy sytuację na ekranie. Standardowo bohaterowie mogą odwracać uwagę strażników, by pomóc swoim kompanom w przeprowadzeniu odpowiednich działań.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Desperados III Mimimi Productions THQ Nordic