Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 17:02
Spider-Man Insomniac Daleko od domu
2165V

Spider-Man z nowym DLC. Insomniac Games przygotowało darmowe stroje

Insomniac Games nie zapomina o Pająku. Twórcy przygotowali nowy dodatek, który trafi do wszystkich graczy za darmo. Zainteresowani pobiorą stroję inspirowane nadciągającym „Spider-Man: Daleko od domu”.

Insomniac Games nie zapomina o swoim największym hicie. Spider-Man (2018) dzisiaj otrzyma nową aktualizację, dzięki której wypróbujecie w akcji nowe stroje. Będzie to na pewno ciekawy dodatek dla graczy przygotowanych na premierę „ Spider-Man: Daleko od domu”.

Spider-Man: Daleko od domu – recenzja filmu. Eurotrip

„Spider-Man: Daleko od domu” trafi do kin już w tym tygodniu. Jest to niezwykle oczekiwana opowieść, ponieważ za jej pomocą Marvel kończy aktualną fazę Marvel Cinematic Universe. Na stronie wylądowała już nasza recenzja opowieści, więc teraz możecie spojrzeć na nowe stroje.

Ubrania są oczywiście całkowicie inspirowane nową przygodą Petera Parkera – widzimy tutaj ciekawe kostiumy. Moim zdaniem znacznie lepiej wypada czerwono-czarna propozycja, ale oczywiście w tym wypadku wszystko zależy od gustu.

Warto wspomnieć, że według ostatnich plotek, Insomniac Games nie zrezygnowało z rozwoju przygód Spider-Mana i deweloperzy mają pracować już nad nowym tytułem. Niestety, aktualnie studio nie potwierdziło doniesień.

Wybieracie się do kin?

Spider-Man INsomniac Games Daleko od Domu DLC 1

Spider-Man INsomniac Games Daleko od Domu DLC 2

Źródło: PlayStation

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)