Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.06.2019 18:15
Fighter polski dramat
1226V

Fighter na zwiastunie. Polski dramat sportowy z gwiazdorską obsadą

Dystrybutor właśnie opublikował pierwszy zwiastun „Fightera” - polskiego dramatu sportowego. Zobaczcie zapowiedź filmu, w którym zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego.

Już 19 lipca odbędzie się premiera filmu „Fighter”. Jest to spora ciekawostka, ponieważ pierwotnie produkcja nazywała się „Klatka”, a jedna z głównych ról miała przypaść Erykowi Lubosowi. Sytuacja zmieniła się po wycofaniu się z współprodukcji organizacji KSW oraz dystrybutora Next Film.

Ma – recenzja filmu. Idźcie na terapię

Twórcy wierzą w projekt, który otrzyma drugą szansę. Teraz „Fighter” został zaprezentowany na zwiastunie i w filmie zobaczymy między innymi Piotra Stramowskiego i Mikołaja Roznerskiego. Aktorzy otrzymali główne role, ale w produkcji zobaczymy także Katarzynę Maciąg, Aleksandrę Szwed, Krzysztofa Stelmaszyka, Wojciecha Mecwaldowskiego, Tomasza Oświecińskiego, Annę Karczmarczyk, Daniela „Qczaj” Kuczaja i Jarosława Boberka.

W filmie pojawią się również osobistości znane ze światowego boksu i MMA: Andrzej Fonfara, Marcin „Różal” Różalski, Robert Złotkowski, Krzysztof Kosedowski, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, Grzegorz Proksa oraz cenieni komentatorzy sportowi Andrzej Kostyra i Edward Durda.

„Fighter” opowiada o byłym zawodniku MMA, który stracił sławę, pieniądze oraz ukochaną kobietę, ale teraz zamierza wrócić na ring i zmierzyć się ze swoim nemezis w bokserskim pojedynku:

„Były zawodnik MMA – Tomek Janicki (Piotr Stramowski) miał wszystko: sławę, pieniądze i piękną Agatę (Aleksandra Szwed) u swojego boku. Na horyzoncie zaś walkę o mistrzowski pas z bokserem-celebrytą Markiem „Pretty Boyem” Chmielnickim (Mikołaj Roznerski). Wystarczyło jednak kilka złych decyzji, by kariera Tomka z dnia na dzień legła w gruzach. W konsekwencji okryty niesławą zawodnik postanowił opuścić miasto, by na nowo ułożyć sobie życie. Szansa na to pojawia się, kiedy z dala od medialnego zgiełku poznaje charyzmatyczną panią doktor – Magdę (Katarzyna Maciąg). Para zakochuje się w sobie, ale nad Tomkiem znów zbierają się czarne chmury. Szantażowany przez groźnego gangstera zawodnik nie ma wyboru. Musi wrócić na ring i zmierzyć się z dawnym rywalem. Lecz tym razem na jego zasadach – w bezkompromisowym, bokserskim starciu, któremu będzie przyglądać się cała Polska."

Przeczytajcie nasze recenzje:

Tagi: fighter film trailer zwiastun