SWOS 2020 oficjalnie! Gameplay z powrotu Sensible World of Soccer

News
6581V
SWOS 2020 oficjalnie! Gameplay z powrotu Sensible World of Soccer
Wojciech Gruszczyk | 21.06.2019, 10:18

Pewnie tłumy naszych czytelników wychowało się na klasycznym Sensible World of Soccer. Marka wkrótce powróci za sprawą SWOS 2020 i dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay z nowej wersji.

Sensible World of Soccer to ikona dla wielu fanów elektronicznej rozgrywki, którzy wychowali się na między innymi Amidze. W 1992 roku zadebiutowała pierwsza odsłona Sensible Soccer, która pozwoliła graczom rozegrać wiele zaciętych pojedynków.

Mistrzostwa Świata w Sensible Soccer w Polsce! Relacja z imprezy

Dzisiaj możemy potwierdzić, że SWOS powraca! Sensible World of Soccer 2020 to pełna produkcja, która zaoferuje składy z sezonu 2019-2020 i zapewni wsparcie dla kontrolerów USB. Aktualnie produkcja zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych i będzie oferować ulepszoną oprawę oraz dopracowany dźwięk.

Aktualnie nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących premiery, ale możemy spojrzeć na długi gameplay. Jedno słowo? Klasyka! Pewnie nie wszyscy sympatycy współczesnej Fify i ostatnich części PES-a będą zainteresowani taką zabawą, ale jestem przekonany, że gracze, którzy wychowali się na tej serii, chętnie zapoznają się z najnowszym wydaniem.

Źródło: http://www.indieretronews.com/2019/06/sensible-world-of-soccer-2020-is-coming.html

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych