Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 08:34
Dota Underlords
919V

Dota Underlords za darmo. Valve udostępniło swoją nową grę

Valve powiedziało A, Valve mówi B. Firma odpowiedzialna za Steam zapowiedziała swój wielki powrót do gier i właśnie otrzymaliśmy kolejną produkcję. Dota Underlords jest udostępniona za darmo dla wszystkich zainteresowanych.

Dość niespodziewanie odbyła się premiera Dota Underlords. Valve postanowiło zaprezentować graczom otwartą betę, w której może wziąć udział każdy zainteresowany – niezbędne jest posiadanie konta na Steam.

Dota Auto Chess od Valve. Firma przygotowuje samodzielną wersję moda

Dota Underlords to w zasadzie klon Dota Auto Chess, który będzie teraz znany po prostu jako Auto Chess. Jest to produkcja przypominająca... Szachy? W tytule otrzymujemy dostęp do różnych jednostek, możemy kupować kolejne lub ulepszać posiadane za zdobyte monety, ale pojedynki odbywają się automatycznie – my tylko wrzucamy bohaterów na planszę.

Gra Valve jest dostępna na Steam oraz urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android). Miałem wczoraj okazję rozegrać cztery mecze i w sumie trudno się tutaj do czegoś przyczepić – oczywiście po takim czasie nie mogę ocenić balansu, ale raczej ten element będzie dopracowywany przez kolejne tygodnie.

Dota Underlords od początku oferuje rankingowe mecze, rozgrywkę offline, a nawet cross-play! Akurat ten tytuł idealnie nadaje się do rozgrywki PC vs. smartfony. Wkrótce do tytułu trafi Przepustka Bitewna (system progresji znany z gier Battle Royale), rotacja sezonowa (niektórzy bohaterowie wypadną z rozgrywek) oraz Władcy Podziemi (nowe postacie).

Gdzie pobrać Dota Underlords?

Więcej o Valve:

Tagi: auto chess dota dota auto chess dota underlords

Nie przegap