Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2019 09:30
VR w PSX Extreme
383V

PSX Extreme: Technologia VR - analiza rynku, najlepsze gry i przyszłość

Wirtualna rzeczywistość rozwija się z każdym kolejnym miesiącem. Na rynku pojawiają się nowe gry, niektórzy mogą sięgnąć po nowe urządzenia i w najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie rozbudowany tekst na temat grania w VR. Redakcja sprawdziła trendy, recenzuje kilka gier i pokazuje atuty technologii.

PlayStation VR nie powiedziało ostatniego słowa. Urządzenie będzie działać nawet na PlayStation 5, więc pewnie wciąż nie brakuje graczy, którzy z zainteresowaniem przyglądają się goglom VR od Sony. W tej sytuacji redakcja PSX Extreme postanowiła zająć się analizą rynku.

PSX Extreme 262 już w sprzedaży

„VR, pomimo plotek, ma się całkiem nieźle, pełniąc rolę udanej alternatywy dla tradycyjnych gier. Sprawdźmy, jaki jest jego status w 2019 r., jak robi się gry i w co warto zagrać”

Powyższymi słowami tekst zapowiada Dżujo, który otrzymał za zadanie bardzo wnikliwe sprawdzenie rynku wirtualnej rzeczywistości. Dziennikarz opowiada o różnych urządzeniach, wymienia najlepsze gry, wspomina o przyszłości i nowej generacji, a także ma okazję odpowiedzieć na ważne pytanie – ile kosztuje zrobienie gier VR?.

W tekście znajdziecie także najciekawsze, nadchodzące gry oraz serię recenzji najnowszych perełek – Dżujo sprawdza „Everybody's Golf VR”, „Blood & Truth”, „Angry Birds VR: Isle of Pigs”, „Ghost Giant”, „A Chair in a Room: Greenwater”, „Boxvr” i „Immortal Legacy: The Jade Cipher”.

Pamiętajcie, że jest to tylko jedna z ciekawych publikacji – numer jest jak zawsze przeładowany treścią i interesującymi recenzjami. Dokładne szczegóły najnowszego numeru PSX Extreme znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: psx extreme vr wirtualna rzeczywistość