Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.06.2019 19:28
DC Universe Online na Nintendo Switch
778V

DC Universe Online. Sprawdźcie półgodzinny materiał z rozgrywki na Nintendo Switch

Ponad osiem lat po premierze DC Universe Online, gra trafi na Nintendo Switch. Zainteresowani wreszcie mogą zobaczyć, jak tytuł radzi sobie na hybrydowej konsoli. 

O przeniesieniu DC Universe Online na Nintendo Switch mogliśmy usłyszeć już w maju. Twórcy zaprezentowali nam wtedy krótką zajawkę zapowiadającą premierę gry na nowym urządzeniu. 

DC Universe Online trafi na Switcha

Biorąc pod uwagę historię tytułu na znanej licencji, można było spekulować, że debiut na hybrydzie od Nintendo to tylko kwestia czasu. Gra pojawiła się pierwotnie w 2011 roku na PC oraz konsolę PlayStation 3. Po dwóch latach została przeniesiona na bieżącą generację od Sony, a po upływie kolejnych 3, w 2016 roku, trafiła także na konsole Xbox One. 

Uczestnicy targów E3 mieli okazję przyjrzeć się rozgrywce z DC Universe Online na "Pstryku". Dzięki Nintendo Everything my także możemy rzucić na nią okiem. 

Na ten moment wiemy, że premiera gry to kwestia nie miesięcy, a zaledwie tygodni. Tak więc najbliższy czas powinien przynieść odpowiedzi na wiele pytań związanych z wydaniem gry na Nintendo Switch. 

Rzeczony materiał z rozgrywki możecie sprawdzić poniżej:

Źródło: https://nintendoeverything.com/dc-universe-online-switch-e3-2019-footage/

Tagi: dc universe online SOE Austin Sony Computer Entertainment / Warner Bros. Games

Nie przegap