Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.06.2019 12:45
GOG Galaxy 2.0
1434V

Microsoft partnerem GOG w Galaxy 2.0

GOG ogłosił pierwszego oficjalnego partnera nadchodzącego klienta GOG Galaxy 2.0. Jest nim Microsoft.

GOG Galaxy 2.0 ma zebrać wszystkie launchery w jedną aplikację, tą od GOG-a. Polska firma zapowiada rewolucję, którą powinniśmy wkrótce mieć okazję przetestować. Nieoficjalnie będziemy mogli dołączyć każdy launcher oraz Xboksa One i PS4.

Nadchodzi GOG Galaxy 2.0. Klient, który zbierze wszystko w jednym miejscu

Wczoraj ogłoszono jednak pierwsze oficjalne partnerstwo. Oczywiście z Microsoftem, który w ostatnich czasach aktywnie walczy o zmianę swojego wizerunku, zwłaszcza na rynku PC. Oficjalne partnerstwo z GOG-iem pozwoli na bezproblemową implementację dostępu do zasobów sieci Xbox Live. Co to oznacza?

Bezproblemowe instalowanie, uruchamianie i usuwanie gier bezpośrednio w GOG Galaxy 2.0, pełen import znajomych oraz wszystkich osiągnięć. Wysyłanie i odbieranie wiadomości jakbyśmy korzystali z aplikacji Microsoftu.

Oczywiście dostęp do pozostałych usług także zawiera się w GOG Galaxy 2.0. Dziennikarze, którzy mieli okazję zobaczyć aplikację w akcji, ujawniają, że wystarczy autoryzować logowanie się w GOG-u i całość momentalnie się synchronizuje. Nawet połączenie z PlayStation 4 działa bez jakichkolwiek problemów.

Jedynym pytaniem na ten moment pozostaje - kiedy beta?

Tagi: gog gog galaxy pc