Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.06.2019 09:51
Twin Mirror
579V

Twin Mirror opóźnione. Na PC gra wyłącznie na EGS

Twin Mirror, nowa przygodówka od Dontnod nie pojawi się w tym roku. Deweloperzy postanowili opóźnić premierę na 2020 roku, aktywując jednocześnie czasową wyłączność na PC-tach. Zgadnijcie gdzie.

Twin Mirror miało trafić do nas jeszcze w tym roku. Jednak Dontnod wraz z Bandai Namco uznali, że tytułowi potrzebne jest dodatkowych kilka miesięcy pracy. Przez co premierę ustalono na 2020 roku, bez dokładniejszego terminu.

Life is Strange 2. Emocjonalny zwiastun pokazuje ostatni odcinek przygody

Jednocześnie z przesunięciem premiery ogłoszono partnerstwo z Epic Games Store, gdzie trafi PC-towa wersja z czasową wyłącznością jednego roku. W informacji prasowej deweloper mówi wprost — decyzja została podjęta z uwagi na znacznie lepsze warunki podziału zysków, jakie oferuje sklep Epica.

Twin Mirror opowiada historię Sama Hayesa, który po śmierci przyjaciela wraca w rodzinne strony. Całość przybierze niespodziewany obrót, gdy do gry wejdzie alter ego głównego bohatera.

Dontnod odkupiło od Bandai Namco także prawo własności do marki, nie zrywając jednak umowy dotyczącej dystrybucji i pomocy w wydaniu.

Źródło: https://www.actusnews.com/en/DONTNOD-ENTERTAINMENT/pr/2019/06/10/dontnod-signs-strategic-agreement-with-epic-games-and-becomes-co-producer-of-twin-mirror

Tagi: Bandai Namco Dontnod Entertainment Twin Mirror