Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 23:03
Ubisoft Pass Premium
1556V

Uplay+ zaprezentowane. Znamy szczegóły i cenę usługi Ubisoftu

Uplay+ został zaprezentowany przez Ubisoft. Francuzi przygotowali swoją usługę, dzięki której za stałą kwotę otrzymamy dostęp do produkcji przygotowanych przez korporację. Poznajcie szczegóły.

Sony ma PlayStation Now, Microsoft ma Xbox Game Pass, Electronic Arts ma Origin Access, Google ma Stadię, a Ubisoft przedstawia Uplay+. Nowa usługa zapewni graczom pełen dostęp do produkcji przygotowanych przez wszystkie studia francuskiej korporacji.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Uplay+ to usługa abonamentowa przygotowana dla graczy na PC. Klienci za 14,99 dolarów na miesiąc otrzymają dostęp do ponad 100 gier – propozycja zadebiutuje we wrześniu. Propozycja Ubisoftu pozwoli ogrywać najnowsze produkcje Francuzów, a jednocześnie klienci otrzymają dostęp do wszystkich rozszerzeń oraz zapoznają się z klasykami studia. Bardzo dobrze propozycję przedstawia poniższy zwiastun.

Uplay+ zaoferuje dostęp do wielu gier:

  • Do nadchodzących premier: Watch Dogs : Legion, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, Gods & Monsters i innych.
  • Do najnowszych tytułów: Tom Clancy’s The Division 2, Assassin’s Creed Odyssey, Tom
  • Clancy’s Rainbow Six Siege, Far Cry 5, Anno 1800™ i innych.
  • Do klasycznych tytułów Ubisoftu: Pozycji z serii Far Cry i Rayman, Prince of Persia , Tom
  • Clancy’s Splinter Cell , Beyond Good &; Evil i innych.
  • Do ulubionych serii na PC: Heroes of Might and Magic, Silent Hunter, The Settlers, Anno i innych.

„Branża gier wideo wciąż się zmienia, ewoluują także oczekiwania naszych graczy. W Ubisoft chcemy oferować graczom jak najlepsze wrażenia i możliwość odkrywania różnych światów, które dla nich stworzyliśmy. Dzięki Uplay+ możemy dostarczyć graczom więcej wolności, ułatwiając im dostęp do naszego ogromnego katalogu gier”

Powyższymi słowami usługę zapowiedziała Brenda Panagrossi, wiceprezes ds. zarządzania platformami i produktami. Czujecie się zainteresowani? Wyraźcie chęć uczestnictwa w zabawie, a jeśli zarejestrujecie się do 15 sierpnia, to skorzystacie z bezpłatnego Uplay+ (od 3 do 30 września).

Uplay+ wystartuje 3 września. 

Tagi: E3 e3 2019 Ubisoft Ubisoft Pass Premium