Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 23:07
Roller Champions
1280V

Roller Champions to gra free-2-play! Demo dostępne od dzisiaj

Ubisoft stawia na zręcznościową zabawę. Poznajcie Roller Champions, czyli zupełnie nowe IP francuskiej korporacji, w którym weźmiemy udział w wielu dynamicznych i efektownych pojedynkach. Poznajcie szczegóły.

Roller Champions to zupełnie nowa marka Ubisoftu. Francuzi stawiają na dynamiczną akcję, w której wezmą udział dwie drużyny. Zawodnicy wskakują na rolki i poruszają się po specjalnych arenach – wygrywa drużyna, która zdobędzie więcej punktów.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Tak jak zapowiedziały wszystkie plotki – Roller Champions jest drużynową grą sportową, która skupia się na sieciowych pojedynkach PvP. Podczas rozgrywki mamy wykazać się umiejętnościami, a propozycja jest dostępna za darmo – od dzisiaj.

Rywalizuj o tytuł ostatecznego mistrza rolek - karierę zaczynasz na ulicy, ale wkrótce sięgasz po chwałę i rywalizujesz na większych stadionach, wygrywając starcia i podbijając serca fanów.

W Roller Champions weźmiemy udział w pojedynkach dwóch drużyn składających się po trzech zawodników – zasady są proste: łapiemy piłkę, zaliczamy okrążenie i zgarniamy punkt. Gracze mogą pobrać i zagrać w demo Roller Champions z E3 przez cztery dni, od dziś do 14 czerwca, godz. 15:00 czasu polskiego, poprzez Uplay, na Windows PC.

Roller Champions zadebiutuje dopiero na początku roku 2020.

Tagi: E3 e3 2019 Roller Champions Ubisoft