Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 19:25
Twin Mirror. Nowe dzieło twórców Life is Strange wyląduje ekskluzywnie na Epic Games Store
822V

Twin Mirror. Nowe dzieło twórców Life is Strange wyląduje ekskluzywnie na Epic Games Store

Twin Mirror to nowa opowieść jaką szykują dla nas autorzy genialnego Life is Strange. Okazuje się, że tytuł doczekał się aż rocznego opóźnienia premiery i na dodatek wyląduje ekskluzywnie na Epic Games Store!

Dontnod Entertainment doskonale znane jest z tego, że przygotowuje naprawdę fantastyczne i poruszające opowieści, które zapadają w pamięć graczy na długie lata.

Po zakończeniu prac nad Life is Strange 2 Francuzi zdecydowali się na przygotowanie zupełnie nowego epizodycznego dzieła opartego przede wszystkim na doskonałej narracji i przyziemnych problemach, jakie mogą dotknąć każdego z nas.

W Twin Mirror gracze wcielą się w mężczyznę, który powraca do rodzinnego miasta na pogrzeb przyjaciela, lecz następnego dnia budzi się w swoim pokoju z nieziemską wręcz migreną i zakrwawioną koszulą. Naszą rolą będzie rozwikłać tę przedziwną zagadkę. 

Pierwotnie tytuł miał wylądować na rynku jeszcze w tym roku, jednakże całość zostanie przesunięta na 2020 rok i zadebiutuje najpierw wyłącznie na Epic Games Store - po 12 miesiącach trafi również na inne komputerowe platformy.

Tagi: Bandai Namco Dontnod Entertainment Twin Mirror