Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2019 01:24
Major Nelson prezentuje Xbox Elite Wireless Controller Series 2
860V

Major Nelson prezentuje Xbox Elite Wireless Controller Series 2

Pierwszy elitarny kontroler dla konsol z rodziny Xbox One okazał się być wielkim hitem, dlatego dziś możemy zobaczyć jak prezentuje się Xbox Elite Wireless Controller Series 2, a wszystko to dzięki niezawodnemu Majorowi Nelsonowi, którzy przyniósł tego pięknego pada do studia YouTube Live at E3.

Zwykłe pady do Xbox One są świetne, jednakże są tacy gracze, którzy wymagają od Microsoftu jeszcze większej perfekcji, dzięki czemu dostaliśmy właśnie pierwszy elitarny kontroler.

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 na zwiastunie! Znamy szczegóły

Niestety do ideału brakowało mu jeszcze bardzo dużo i już przy pierwszym użytkowaniu można było to wyczuć. Na szczęście druga wersja, jaką Zieloni dumnie nazwali Xbox Elite Wireless Controller Series 2 ma już znacznie więcej opcji personalizacji, wiele fantastycznych bajerów, takich jak regulacja siły spustu, dostosowywanie działania analogów i bezprzewodowe ładowanie!

Geoff Keighley zaprosił świetnie znanego miłośnikom Xboksa Majora Nelsona, aby ten pokazał nam jak na żywo prezentuje się nowa generacja elitarnych padów. A te są wprost fantastyczne i sam już nie mogę się doczekać kiedy trafią na rynek - niestety będzie to drogi wydatek, bo pad będzie kosztował 179 dolarów, lecz ma być kompatybilny nie tylko z Xbox One, Xbox One X, ale być może nawet i z Project Scarlett, co będzie jego ogromną zaletą.

Tagi: PROJECT SCARLETT Xbox Elite Wireless Controller Series 2 xbox one