Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 04:21
Dying Light 2 Zombie E3
3168V

Dying Light 2 w 2020 roku. Zwiastun, screeny i fantastyczna okładka

Techland ponownie pojawił się na konferencji Microsoftu. Polacy przyjechali na E3 2019 z nowym zwiastunem Dying Light 2. Jednocześnie poznaliśmy wstępną datę premiery oraz otrzymaliśmy nowe informacje dotyczące gry.

Techland był jedną z gwiazd ubiegłorocznej konferencji Microsoftu na E3. Polacy ponownie przyjechali na show Amerykanów, by jeszcze raz przedstawić szerokiej publiczności Dying Light 2.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Dying Light 2 – kiedy premiera?

Techland właśnie potwierdził wstępną datę premiery Dying Light 2. Gra jest przygotowana na autorskim silniku C-Engine i produkcja zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste – firma stawia na jednoczesny debiut wiosną 2020 roku. Na ostateczną datę musimy jeszcze niestety zaczekać.

Dying Light 2 – kto głównym bohaterem?

Polacy w końcu odsłaniają karty. W Dying Light 2 wcielimy się w Aidena Caldwella, zainfekowanego ocalałego, który charakteryzuje się wysokimi umiejętnościami parkoura, a jednocześnie jest zaprawionym w bojach wojownikiem. To właśnie w skórze Aidena będziemy przemierzać miasto i podejmować wybory, które wpłyną na cały świat.

Dying Light 2 – kto odpowiada za dźwięk?

We wcześniejszych materiałach z Dying Light 2, najnowszym zwiastunie oraz w pełnej wersji gry usłyszymy muzykę przygotowaną przez Oliviera Deriviere'a – jest to bardzo znany kompozytor, który miał okazję pracować przy między innymi: A Plague Tale: Innocence, Vampyr, Remember Me, Assassin’s Creed IV: Black Flag - Freedom Cry.

Dying Light 2 – fantastyczna okładka i dobre screeny

W galerii znajdziecie szereg materiałów z Dying Light 2. Polacy pokazują walczące frakcje, głównego bohatera, a nawet przerażające zombiaki. Mimo wszystko odnoszę wrażenie, że najlepiej wygląda okładka – to będzie jeden z ładniejszych artów aktualnej generacji.

Dying Light 2 okładka

Dying Light 2 – zniszczony świat na nowym zwiastunie

Najnowszy zwiastun Dying Light 2 opublikowany podczas konferencji Microsoftu na tegorocznym E3 pozwala spojrzeć na postapokaliptyczne The City. Akcja gry została umiejscowiona 15 lat po wydarzeniach z pierwszego Dying Light i ludzie dopiero teraz wracają do normalnego życia... Sytuacja nie będzie łatwa, bo zamiast spokojnego rozwoju, frakcje rozpoczęły walkę o panowanie na terenach.

Tagi: Dying Light 2 Techland

Nie przegap