Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2019 13:03
Star Wars Jedi: Fallen Order E3 okładka
1876V

Star Wars Jedi: Fallen Order na ładnych screenach

Najnowsza produkcja Respawn Entertainment będzie najwidoczniej promowana przez Microsoft. Amerykanie zadbali o prezentację gry na swojej konferencji, więc możemy spojrzeć na kolejny materiał ze Star Wars Jedi: Fallen Order.

Sympatycy marki Gwiezdne wojny nie mogą narzekać. Na EA Play zobaczyliśmy 13-minutowy fragment rozgrywki ze Star Wars Jedi: Fallen Order, a teraz oglądamy drugi materiał. Możemy śmiało przypuszczać, że w kolejnych tygodniach będziemy słyszeć o grze bardzo często, ponieważ premiera produkcji odbędzie się już w listopadzie.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Dzisiaj zerkamy na kolejny materiał ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Pierwszy gameplay zebrał bardzo mieszane opinie wśród fanów IP, jednak odnoszę wrażenie, że w tym wypadku sporo zależy od samej opowieści oraz długości rozgrywki.

Jeśli Star Wars Jedi: Fallen Order zapewni długą i trzymającą w napięciu historię, to niektórzy mogą patrzeć na propozycję milszym okiem... Choć jednocześnie mam świadomość, że Respawn będzie musiało zmierzyć się z wymagającymi krytykami – społecznością Star Wars.

[Aktualizacja #1]

  • Dodaliśmy nowe screeny

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Fallen Order