Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2019 19:03
Apex Legends EA Play
1550V

Apex Legends rośnie. Szczegóły 2. sezonu

Respawn Entertainment zdradziło najważniejsze informacje dotyczące drugiego sezonu rozgrywek w Apex Legends. Autorzy stoją przed szansą pobudzenia serwerów, ale muszą w odpowiedni sposób zadbać o swoje Battle Royale.

Apex Legends spadło z tronu. Gra Respawn Entertainment w premierowym tygodniu została okrzyknięta wielkim hitem, jednak następnie nadszedł bardzo trudny moment. Teraz produkcja musi wrócić na szczyt.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

Nie będzie to łatwe zadanie. Apex Legends wciąż mierzy się z wielką konkurencją, a deweloperzy małymi krokami przygotowują nową zawartość. Dzisiaj poznaliśmy szczegóły drugiego sezonu zmagań.

Twórcy zadbali o udoskonalony system postępu, zaoferują nam codzienne i cotygodniowe wyzwania, pozwolą zdobywać więcej legendarnych przedmiotów, a nawet niektórzy zdecydują się na tworzenie legend za pomocą metali rzemieślniczych. W tytule pojawi się także nowy rodzaj przedmiotów kosmetycznych.

Apex Legends - start 2. sezonu i Battle Pass

Drugi sezon Apex Legends rozpocznie się 2 lipca – twórcy zatytułowali rozgrywkę wymownym „Battle Charge”. Deweloperzy zapowiedzieli nowy Battle Pass, którego rozgrywka została oparta na wyzwaniach (codzienne i tygodniowe), w grze pojawi się trzeci typ treści, więcej skórek (4 legendarne), znacznie więcej materiałów rzemieślniczych oraz całość będzie bardziej rozbudowana względem pierwszego Battle Passa.

Apex Legends – Wattson

Wattson jest drugą nową legendą, która zostanie dodana do Apex Legends od momentu premiery. Bohaterka jest inżynierem elektrykiem, która bez najmniejszego problemu podczas rozgrywki stworzy systemy obronne. Kobieta potrafi umieścić na mapie 12 węzłów, które mogą zostać wykorzystane do ataku oraz defensywy.

Apex Legends 2. sezon w skrócie

  • Nowa broń: L-Star
  • Nowa legenda: Wattson
  • Nowy Battle Pass
  • Nowy skórki dla bohaterów
  • Nowa elitarna kolejka
  • Nowy tryb rankingowy
  • Nowe legendarne skórki

W drugim sezonie pojawiają się także... Smoki! Ale na konkrety musimy zaczekać. 

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment