Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.06.2019 13:10
stranger things 3
956V

Potwory i anomalie powracają na nowym plakacie reklamującym Stranger Things 3

Netflix nie zwalnia tempa w temacie tworzenia kolejnych seriali, a w momencie gdy z niecierpliwością czekamy na datę premiery "Wiedźmina", pozostaje nam tylko dać się pochłonąć jakiejś innej produkcji. 

Wydane w 2016 roku "Stranger Things" zebrało rewelacyjne oceny w recenzjach na całym świecie i niemal od razu było pewnym, że hit doczeka się kontynuacji. Drugi sezon serialu choć również trzymał wysoki poziom, nie wyszedł już tak idealnie, jak można się było spodziewać, mając w pamięci poprzednią serię. Wciąż jednak wielu widzów jest ciekawych dalszych przygód ekipy z miasteczka Hawkings i dlatego też Stranger Things powróci do nas już w przyszłym miesiącu.

Stranger Things na nowym zwiastunie

Po krótkiej zajawce, do sieci trafił plakat reklamujący trzeci sezon serialu i nie ma co ukrywać, jest to kawał solidnej roboty. Utrzymamy w stylistyce lat 80-tych, z jaskrawymi, neonowymi obrysami dobrze nam znanych postaci po prostu przykuwa uwagę i sprawia, że chcielibyśmy już zasiąść przed naszymi telewizorami, konsolami bądź komputerami.Premiera już 4 lipca.

Stranger Things zawędrowało do świata klocków Lego
Autorzy Stranger Things oskarżeni o plagiat

Tagi: Netflix serial stranger things Stranger Things 3

Nie przegap