Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.06.2019 16:28
Dreams Early Access
368V

Pierwsza aktualizacja Dreams we wczesnym dostępie. Jakie nowości?

Będące we wczesnym dostępie Dreams dostanie już jutro pierwszą aktualizację, która usprawni edytor, a także doda do niego parę nowych rzeczy. Nad czym pracowało Media Molecule?

Media Molecule jakiś czas temu wspominało o pierwszej aktualizacji Dreams, które znajduje się we wczesnym dostępie. Łatka pojawi się już za dwa dni, a z nią parę nowości, które usprawnią tworzenie gier.

Dreams może pozwolić sprzedawać gry jako samodzielne produkty

Na początek - nowe materiały. Ancient Times Kit pozwoli na tworzenie produkcji korzystających z motywu Starożytności. By zachęcić twórców, od 11 czerwca odbywać będzie się Community Jam, którego celem będzie tworzenie zawartości korzystającej z nowego motywu.

Poza tym Dreams dostanie opcję blokowania użytkowników, automatycznego surfowania, powtarzania poziomów z intro, tworzenia i usuwania list z wyszukiwarki oraz dostosowanie czasu, po którym wyskoczą powiadomienia w grze. Ponadto mnóstwo mniejszych i większych poprawek, które poznamy za dwa dni.

Media Molecule zapowiada także od teraz częstsze aktualizacje gry. Te wprowadzą jednorazowo mniej nowości, ale pozwolą nimi cieszyć się szybciej. Planowana premiera pełnej wersji Dreams odbędzie się jeszcze w tym roku, choć dokładnie nie wiemy kiedy.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/06/04/dreams-early-access-update-adds-new-features-games-and-optimisations/#sf213813337

Tagi: Dreams Media Molecule Sony Interactive Entertainment

Nie przegap