Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.06.2019 13:09
Todd howard, bethesda,
1167V

Todd Howard zabiera głos w sprawie Fallout 76

Fallout 76 wzbudził prawdopodobnie największe kontrowersje spośród wszystkich odsłon ze znanego uniwersum. W końcu, po miesiącach od premiery tytułu, głos w jego sprawie zabiera sam Todd Howard, producent studia Bethesda.

Najnowsza, tym razem sieciowa odsłona serii Fallout nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań. Głównym zarzutem, jaki kierowali odbiorcy, były wszechobecne błędy, które niejednokrotnie nie pozwalały na swobodną i niezakłóconą rozgrywkę. Bethesda zajęła się więc ekspresowym naprawianiem gry, co i rusz wypuszczając kolejne, zajmujące spore ilości gigabajtów łatki.

Tytuł wciąż jednak niedomaga, a pomijając jego widoczne na pierwszy rzut oka błędy, ciężko się również pozbyć wrażenia, że twórcy popełnili błędy już podczas tworzenia pierwotnego konceptu. Podczas najświeższego wywiadu udzielonego portalowi IGN, Todd Howard przerwał milczenie na temat Fallouta 76 i nieco zdradził swoje odczucia na temat opinii graczy

Rozwój gry nie należał do grona łatwych - to, by doprowadzić go do takiego stanu jakie oczekiwaliśmy i uzyskać zamierzony efekt. Byliśmy przygotowani, że wiele błędów ujawni się dopiero podczas rozgrywki. Mieliśmy świadomość, że nie jest to typ gry, do którego ludzie są przyzwyczajeni i spadnie na nas sporo krytyki. Niejednokrotnie w pełni zasłużonej.

Pojawia się więc pytanie, czy studio uczy się na własnych błędach i w przyszłości nie wypuści już produkcji o tak wątpliwej jakości, czy też skończy się na sypaniu głowy popiołem i kilku obietnicach. A jaka jest Wasza opinia na temat najnowszego Fallout 76 oraz samej Bethesdy ostatnimi czasy?

 

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/06/02/bethesda-knew-fallout-76-would-have-bumps-a-ign-unfiltered?sf103570206=1

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap