Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2019 12:11
Fighting Games Challenge 2019
380V

Fighting Games Challenge powered by Astro będzie prawdziwym świętem bijatyk. Znamy szczegóły imprezy

Najwięksi fanatycy bijatyk zaprezentują swoje umiejętności podczas nadchodzącej edycji Fighting Games Challenge. Wydarzenie pozwoli sympatykom Tekken 7 oraz Mortal Kombat 11 zdobyć wielkie nagrody.

W dniach 15-16 czerwca w łódzkiej EC1 Łódź - Miasto Kultury zostanie zorganizowana najnowsza edycja Fighting Games Challenge. Wydarzenie przyciągnie do siebie najlepszych graczy z Tekken 7 oraz Mortal Kombat 11.

W ubiegłym roku Fighting Games Challenge okazało się wielkim sukcesem, więc organizatorzy ponownie zdecydowali się na samodzielne wydarzenie – impreza nie jest wyłącznie dodatkiem do innego show, a wszyscy zainteresowani będą mogli skupić się na najważniejszym mięsku.

Sytuacja jest o tyle fantastyczna, że Fighting Games Challenge będzie ponownie częścią Tekken World Tour i przygotowany turniej otrzymał bardzo wysoką rangę Master – jedynie USA Evolution zostało oznaczone jako Master+. Oznacza to, że do Łodzi przyjadą najlepsi gracze z całego świata – na liście zapisanych znajduje się kilka głośnych nicków z Korei (Kkokkoma, CherryBerryMango).

Mortal Kombat 11 dopiero rozpoczyna swój żywot, ale już teraz NetherRealm Studios zadbało o serię Mortal Kombat Pro Kompetition i Fighting Games Challenge będzie częścią tego wydarzenia. Tutaj organizatorzy zdecydowali się na zamknięte regiony, więc podczas imprezy zobaczymy najlepszych zawodników z Europy.

Na miejscu imprezy nie zabraknie strefy Free-2-Play, a nawet cosplayerów, więc otrzymamy nie tylko dwa turnieje na najwyższym poziomie, ale spojrzymy także na kilka ładnych strojów oraz otrzymamy szansę pogrania w kilka gier.

Tak prezentują się nagrody podczas zawodów:

Turniej Tekken 7 Tekken World Tour Master event:

  • 1 miejsce 2500 USD + puchar + gadżety
  • 2 miejsce 1500 USD + medal + gadżety
  • 3 miejsce 750 USD + medal + gadżety
  • 4 miejsce 250 USD + medal + gadżety

Turniej Mortal Kombat 11 Interkontinental Kombat

  • 1 miejsce 500 USD + puchar + wyjazd na Dreamhack do Szwecji + gadżety
  • 2 miejsce 300 USD + medal + gadżety
  • 3 miejsce 200 USD + medal + gadżety

Zapisy trwają do 9 czerwca - redakcja PPE.pl zaprasza wszystkich czytelników do sprawdzenia swoich umiejętności podczas starć z najlepszymi fanatykami bijatyk z całego świata! 

Dodatkowe informacje:

  • Fighting Games Challenge powered by Astro, 15-16 Czerwca, EC1 Łódź — Miasto Kultury” w Łodzi, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź.

Więcej o Fighting Games Challenge powered by Astro:

Tagi: Fighting Games Challenge Mortal Kombat 11 tekken 7

Nie przegap