Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.06.2019 18:41
NBA 2K20 data premiery
1465V

NBA 2K20. Materiały promocyjne zdradziły datę premiery gry

Seria NBA 2K cieszy się sporym zainteresowaniem, które rokrocznie wzrasta. Do sieci trafiło właśnie zdjęcie reklamy tegorocznej edycji, które zawiera datę jej premiery. 

Choć sam fakt premiery NBA 2K20 w tym roku nie może być żadnym zaskoczeniem, ponieważ jest to jedna z tych gier sportowych, które pojawiają się w nowym wydaniu cyklicznie i regularnie, to jednak poznaliśmy datę premiery z dokładnością do dnia. Powinno to zainteresować największych fanów serii. 

NBA 2K Playgrounds 2 z cross-playem. Oczywiście bez PS4

Jak możemy przeczytać na dużej grafice promującej Edycję Legendarną, gra pojawi się już 6 września. Tego dnia zadebiutuje ona na PlayStation 4, Xbox One, PC oraz Nintendo Switch.

Oficjalne potwierdzenie daty dostaniemy najprawdopodobniej już podczas konferencji E3. Wtedy też ujawnione powinny zostać szczegóły związane z nadchodzącą częścią. Mówi się o tym, że 2K20 ma przynieść znacznie poprawione twarze i ich mimikę, więcej strojów drużynowych, rozwinięty komentarz oraz znaczne ulepszenie funkcji społecznościowych

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/06/leaked_nba_2k20_promotional_materials_confirm_switch_version_and_release_date

Tagi: 2K Games Hitman 2 IO Interactive nba 2k19 Visual Concepts Warner Bros. Interactive

Nie przegap