Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.06.2019 15:32
Code Vein na Nintendo Switch
969V

Code Vein może pojawić się na Nintendo Switch

Code Vein to jedna z tych premier, obok których fani gier soulslike nie mogą przejść obojętnie. Wygląda na to, że wbrew początkowym założeniom, może kiedyś trafić na Nintendo Switch. 

Choć przez dłuższy okres o Code Vein było niezwykle cicho, to miesiąc temu twórcy postanowili tę ciszę przerwać. Dostaliśmy wtedy obszerne materiały z rozgrywki i zapowiedzi beta testów. 

Code Vein żyje i ma się dobrze. Będzie beta

Gra zapowiedziana została na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz PC (poprzez Steam). Wygląda jednak na to, że nie jest to koniec wydawniczych planów. Choć oficjalny wydawca, Bandai Namco, nic w tej materii nie zdradza, to jeden z producentów, Keita Iizuka, przekazał w wywiadzie dla GameSpot niezwykle ciekawą wiadomość

Skupiamy się aktualnie nad wydaniem gry na PS4, Steam oraz Xbox One. Jeśli jednak  pojawi się możliwość przeniesienia jej także na Switcha, albo Epic Games Store, to nie wykluczamy takiej opcji. Na ten moment nie jesteśmy jednak w stanie nic obiecać. 

Co ciekawe, Iizuka sam poruszył temat Nintendo Switch - bez pytania ze strony przeprowadzającego wywiad. Fani Nintendo muszę jednak dalej czekać. Najwcześniej do E3 albo oficjalnego wydania Code Vein. 

Źródło: https://nintendosoup.com/code-vein-producer-says-a-switch-port-might-be-possible-in-the-future/

Tagi: Bandai Namco Code Vein Shift