Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2019 13:31
PlayStation Plus logo
11124V

PlayStation Plus będzie droższe w Polsce. Podwyżka ceny abonamentu

Nie mamy dobrych informacji dla graczy, którzy od czasu do czasu wykupują miesięczny abonament PlayStation Plus. Sony potwierdziło, że w Polsce oferta będzie droższa. Nowa oferta będzie dostępna od sierpnia.

PlayStation Plus pozwala graczom zapoznawać się z darmowymi produkcjami, a jednocześnie klienci mogą cieszyć się sieciową rozgrywką na PlayStation 4. Niestety, według oficjalnych informacji – abonament będzie w Polsce droższy.

PlayStation Plus - czerwiec 2019

1 miesiąc dostępu do PlayStation Plus kosztuje aktualnie na PlayStation Store dokładnie 33 zł, ale już od pierwszego sierpnia cena dostępu zostanie zwiększona do 37 zł. Nie jest to oczywiście wielka zmiana (4 zł), jednak warto na pewno wziąć pod uwagę, czy faktycznie opłaca się inwestować w miesięczny PS+.

Na szczęście ceny PlayStation Plus na trzy miesiące i rok nie zostaną zmienione – tutaj warto przypomnieć, że jest to kolejno 100 zł i 240 zł. Standardowo od czasu do czasu możemy złapać ciekawą promocję, jednak miejmy nadzieję, że Japończycy nie zdecydują się na podwyżkę ceny pozostałych abonamentów.

Dla przypomnienia – klienci PlayStation Plus mogą za darmo pobrać Overcooked oraz What Remains of Edith Finch. W tym tygodniu poznaliśmy także ofertę na czerwiec.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/podwyzka-ceny-abonamentu-playstation-plus-na-jeden-miesiac-w-playstation-store/

Tagi: playstation plus podwyżka PS+ Sony zmiana ceny