Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2019 16:16
Rambo 5
2528V

Rambo 5: Last Blood na zwiastunie! Sylvester Stallone powraca

Lionsgate Movies właśnie zaprezentowało oficjalny zwiastun z "Rambo 5: Last Blood". Na materiale nie brakuje wybuchowych scen, a główny bohater serii eliminuje kolejnych przeciwników za pomocą zróżnicowanych broni. Siadajcie wygodnie i oglądajcie!

Już kilka dni temu na portalu informowaliśmy o przecieku zwiastuna "Rambo 5: Last Blood". Materiał został już zablokowany przez Lionsgate Movies, które postanowiło oficjalnie zaprezentować materiał.

Rambo 5: Last Blood. Stallone zapowiada niespodziewane zakończenie

19 września na ekranach kin pojawi się ulubieniec tłumów. Rambo wyruszy na swoją kolejną misję, w której tym razem zmierzy się z grupą zajmującą się handlem ludźmi. Główny bohater będzie musiał przerwać swój odpoczynek – po wielu trudnych misjach John odpoczywa w Arizonie, gdzie chciał poradzić sobie ze stresem pourazowym.

"Rambo 5: Last Blood" został przygotowany przez Adriana Grunberga, który w 2012 roku wyreżyserował „Dorwać gringo”. Mężczyzna tylko raz miał okazję samodzielnie pracować nad dużym tytułem, ale był asystentem reżyserów przy „Wall Street: Money Never Sleeps”, „Edge of Darkness” oraz „Apocalypto”.

Na szczęście tym razem nie musimy się męczyć paskudną wersją zwiastuna. Wytwórnia prezentuje pełny materiał, który pewnie trafi w gust oddanych fanów serii. W sumie patrząc na sytuację... Jak sądzicie – czy to może być ostatni Rambo?

Tagi: