Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2019 13:43
Razer Mercury 2019
866V

Razer stawia na biel. Seria Razer Mercury wygląda cudownie

Producenci sprzętu dla graczy często stawiają na czarne wykończenie swoich propozycji, ale od czasu do czasu na rynku możemy spotkać ciekawy sprzęt, który dosłownie wyrywa się rutynie. Taką serią jest bez wątpienia Razer Mercury i gracze w tym wypadku mogą sięgnąć po znane urządzenia w białych wersjach.

Razer lubi eksperymentować ze swoim sprzętem, przygotowywać nowe wersje lub decydować się na niestandardowe wersje kolorystyczne. Po świetnej, różowej serii, nadszedł czas na Razer Mercury 2019 i tym razem mamy okazję kupić aż 9 urządzeń.

Razer ze sprzętem dla fanów Gwiezdnych Wojen

Świat już w 2017 roku poznał serię Razer Mercury. Producent postanowił wtedy przygotować urządzenia dla graczy sympatyzujących z rozgrywką na PC oraz konsolach, którzy chcą od sprzętu czegoś więcej niż tylko świetnych podzespołów. Urządzenia Mercury oferują modne wzornictwo, które jest przygotowane przez matowe wykończenia w białym, srebrnym oraz szarym kolorze. W rezultacie najpopularniejsze maszyny Razera otrzymują minimalistyczny wygląd i idealnie łączą styl z wydajnością.

Tak propozycję zapowiedział współzałożyciel i CEO Razera - Min-Liang Tan:

„Gracze domagają się, aby przy projektowaniu ich urządzeń do gier dbano o każdy szczegół oraz ogólny wygląd. Kolekcja Razer Mercury zmienia wrażenia z gry, dzięki minimalistycznemu wyglądowi, który nigdy nie wyjdzie z mody”.

Razer Mercury

Razer Mercury 2019

Razer Atheris – Mercury Edition - €49.99 

Bezprzewodowa myszka Atheris została zoptymalizowana pod kątem pracy i zabawy. Wyposażono ją w takie funkcje jak najlepsza w branży stabilizacja sygnału, dwa tryby łączności oraz do 300 godzin nieprzerwanego działania*. Wszystko to w zwartej, ergonomicznej obudowie, stworzonej z myślą o skuteczności i wydajności.

Razer Basilisk – Mercury Edition - €69.99

Myszka charakteryzuje się m.in. odłączanym wielofunkcyjnym przełącznikiem oraz możliwością regulacji środkowego pokrętła. Basilisk oferuje liczne opcje dynamicznego zwiększania wydajności pozwalających na jeszcze większą radość z gry.

Razer Goliathus Extended Chroma – Mercury Edition - €79.99 

Bestsellerowa podkładka pod myszkę z Razer Chroma - gotowa rozświetlić każde zwycięstwo w szerokiej gamie kolorów. Obserwuj swoją grę w pełnym blasku i suń po Goliathus Chroma szybko i precyzyjnie.

Razer BlackWidow Lite – Mercury Edition - €99.99

Nadszedł czas, aby ponownie pomyśleć o narzędziach, których używasz na co dzień – poznaj BlackWidow Lite. Klawiatura łączy w sobie szybkość reakcji w grze z dyskretnymi funkcjami, które doskonale sprawdzą się w biurze. Wysokowydajne klawisze z uszczelkami wyciszającymi typu o-ring wraz z białym podświetleniem LED sprawią, że będziesz skoncentrowany i produktywny, nawet wtedy, kiedy pracujesz wieczorem.

Razer Huntsman – Mercury Edition - €159.99

Klawiaturę Huntsman wyposażono w przełączniki opto-mechaniczne oraz podświetlenie Chroma, zapewniające najszybszą aktywację klawiszy pośród urządzeń Razera. Przełączniki Razer Opto-Mechanical korzystają z technologii optycznej – wiązki światła podczerwonego wewnątrz każdego przełącznika, aby precyzyjnie wykryć ich aktywację po naciśnięciu klawisza. Nigdy wcześniej nie doświadczałeś takiej prędkości.

Razer Kraken – Mercury Edition - €79.99

Trzecia generacja Razer Kraken to przewodowy zestaw słuchawkowy, popularny wśród graczy turniejowych. Przetworniki 50 mm dostarczają mocny i czysty dźwięk. Słuchawki zaprojektowano z myślą o pełnym komforcie użytkowania, który zapewniają poduszki wypełnione żelem chłodzącym. Chowany mikrofon gwarantuje czystą, niezakłóconą komunikację w grze.

Razer Mercury 2

Razer Raiju Tournament Edition – Mercury Edition - €149.99

Razer Raiju Tournament Edition to pierwszy w pełni modułowy bezprzewodowy kontroler do PlayStation 4 z mobilną aplikacją, pozwalającą m.in. na zmianę mapowania przycisków wielofunkcyjnych czy regulację czułości ich działania. Przyciski Mecha-Tactile Action to połączenie miękkości dotyku i wyraźnego dotykowego sprzężenia zwrotnego. Raiju Tournament Edition daje także całkowitą kontrolę nad grą dzięki czterem wymiennym przyciskom wielofunkcyjnym oraz trybowi ultraczułego spustu.

Razer Seiren X – Mercury Edition - €109.99

Dzięki mikrofonowi Razer Seiren X Mercury, zaprojektowanemu i przetestowanemu przez najlepszych streamerów, dasz się usłyszeć w możliwie najmocniejszy sposób. To pierwszy krok to tego, by wznieść transmisję na żywo na nowy, wyższy poziom.

Razer Base Station Chroma – Mercury Edition - €69.99

Razer Base Station Chroma to wielofunkcyjny stojak na słuchawki z 3-portowym hubem USB 3.0, zapewniającym maksymalną wszechstronność. Stojak wspiera także podświetlenie Chroma.

Warto przeczytać:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: razer razer mercury razer mercury 2019

Nie przegap